Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Nazik misafirperverliğiniz için teşekkürler.

—— Dennis

Gerçekten iyi hizmet, teslimat bugün geldi ve ekranlar mükemmel!

—— tim

Fırının ekranını kullanıyoruz ve kalitesi çok güvenilir.

—— OKIDA

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM Ar-Ge
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd.

Fabrika Binası

Şirket ön büro

otomatik üretim hattı

ASM otomatik çip yapıştırma

Otomatik Tel Bağlantısı

Profesyonel LED Test Cihazı ile% 100 Test

Epoksi Enjeksiyonu

Fırın Fırını

PCB'yi düzeltin

Pnömatik Pim Bükme

1 2
Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd. Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd.
paneli ışık led
7 Segment LED ekran

paneli ışık led

Yüksek ışık yoğunluğu ve güvenilirlik, Düşük güç gereksinimi, Kararlı performans, uzun ömür, IC uyumlu, RoHS Uyumlu Karşılama

7 Segment LED ekran

Yüksek ışık yoğunluğu ve güvenilirlik, Düşük güç gereksinimi, Kararlı performans, uzun ömür, IC uyumlu, RoHS Uyumlu Karşılama

1
Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd.

 • Üretim hattı
  Shenzhen Guangzhibao (Light-Bo) Technology Co Ltd LED 7 segmentli sayısal ekranlar, alfanümerik LED ekranlar, nokta matrisli LED Ekranlar, SMD LED'ler, LED lambalar, LCD arka ışıklar, LED ışık çubuğu, bar graray dizileri dahil olmak üzere LED ürünlerinde uzmanlaşmıştır ve LED yön göstergesi görüntüler ve daha fazlası.
  Endüstri uygulamaları için farklı gereklilikleri karşılamak için rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Bilgisayarlı işletim sistemi ve komple QC sistemini tanıttık. Kilit hammaddeler ABD, Japonya ve Tayvan bölgesinden temin edilmektedir. Ayrıca, otomatik zar yapıştırma ve tel lehimleme makineleri gibi ASM ve Risen'den bir dizi gelişmiş üretim ekipmanı kullanıyoruz. Saf yeşil, saf beyaz ve ultra mavi renklerde optoelektronik ekranlar sunma konusunda uzmanız. Ürünlerimizin tümü RoHS Direktiflerine uygundur. Aylık kapasite 3.000.000 adede ulaşıyor.
  LED sektöründe 12 yıldan fazla süredir. 10 yılı aşkın OEM ve ODM tecrübesi ile, Ar-Ge mühendislerimiz özelleştirme gereksinimleriniz için el altında. Örnekler sadece 10-15 gün içinde hazır olabilir. Şimdi bize ulaşın!

 • OEM / ODM
  Light-Bo, 12 yıldan fazla bir süredir LED sektöründe

  10 yıldan fazla OEM ve ODM tecrübesi ile oözel boyut ve renk müşteri ihtiyacına göre istikrarlı performans, fiyatlar makul, teslim süresi hızlı bir şekilde özelleştirilebilir

 • Ar-Ge
  Şimdiye kadar, aylık kapasitemiz 100,000 adete ulaşmaktadır. Ar-Ge mühendisleri kişiselleştirme gereksinimleriniz için hazırdır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Guangzhibao Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. JackWu

Tel: +8618320538436

Faks: 86-755-83983484

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)